Krematorium Białymstok - A. Szmurło

Spopielanie zwłok w krematorium jest usługą, którą wykonujemy z należytą osobie zmarłej czcią jako część całego pogrzebu. Wybierając kremację jako spełnienie woli osoby zmarłej lub z innych indywidualnych przyczyn, będziecie mieć Państwo pewność, że w naszym Centrum Pogrzebowym wszelkie kwestie zostaną odpowiednio przygotowane i opracowane, a całość odbędzie się w odpowiedniej dla takich okoliczności atmosferze szacunku oraz troski.

Innowacyjne krematorium w ostatniej posłudze

Godny oraz podniosły nastrój uroczystości pogrzebowych mogą poprzedzać czynności w krematorium, których celem jest spopielenie ciała osoby zmarłej i wystawienie go jako prochów w urnie w domu pogrzebowym lub w miejscu, gdzie zostanie odprawione nabożeństwo, ewentualnie dostarczone bezpośrednio na miejsce pochówku.

Profesjonalny piec kremacyjny oraz system schładzania prochów i cały mechanizm odpowiedzialny za przygotowanie docelowej zawartości urny, pozwalają w sposób bezpieczny i skuteczny przeprowadzić całą procedurę, której celem jest przekazanie urny bliskim. Wybierając Centrum Pogrzebowe Szmurło, macie Państwo pewność, że:

  • objaśnimy Państwu wszelkie wątpliwości dotyczące kremacji,
  • przeprowadzimy cały proces w optymalnym terminie,
  • zapewnimy obsługę całego pogrzebu we wszystkich obrządkach religijnych oraz ceremonie świeckie
  • pomożemy w dopełnieniu formalności przed pogrzebem i po jego zakończeniu.
Krematorium w centrum pogrzebowym Białystok

Urny i inne kwestie związane z krematorium, które warto nam powierzyć

Świadomi uczuć naszych Klientów, którzy żegnają swoich najbliższych, przejmujemy na siebie odpowiedzialność za przebieg wszelkich działań okołopogrzebowych, od krematorium poprzez dobór urny po obsługę pochówku. Państwo możecie dzięki temu przeżywać żałobę bez troszczenia się o kwestie organizacyjne.

Kwestie formalne ograniczają się do wypełnienia przez najbliższego członka rodziny osoby zmarłej zezwolenia na kremację oraz dostarczenia skróconego odpisu aktu zgonu z właściwego USC.

Krematorium Białegostok – jesteśmy do Państwa usług

Prowadząc krematorium bierzemy pod uwagę dotychczasowe i bieżące oczekiwania naszych Klientów, zapewniając działania na najwyższym poziomie na każdym etapie czynności pogrzebowych. Dyskretna obecność naszych pracowników sprawia, że otrzymacie Państwo wsparcie oraz fachową pomoc w Białymstoku lub poza jego obszarem. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce „Kontakt”.

TOP