W organizacji stypy pomoże Centrum Pogrzebowe A. Szmurło z Białegostoku

Organizacja stypy byłaby dużym obciążeniem dla bliskich pogrążonych w żałobie, dlatego również w tej dziedzinie proponujemy Państwu naszą pomoc. Spotkanie rodziny oraz znajomych w takich okolicznościach powinno mieć odpowiednią rangę oraz oprawę, co dla nas jest priorytetem. Powierzając nam zorganizowanie takiego przyjęcia możecie mieć Państwo pewność, że wszystko zostanie przygotowane z należytą starannością.

Do państwa dyspozycji oddajemy salę restauracyjną na 80 osób oraz salę kameralną na 30 osób. Obie sale mieszczą się w nowym centrum pogrzebowym w Karakulach przy ul. Kościelnej 3, obok nowego cm. Miejskiego.

Kompleksowe usługi od pogrzebu do stypy w naszym Centrum Pogrzebowym

Wybierając Centrum Pogrzebowe Szmurło do obsługi pochówku Państwa bliskich można zdecydować się na pełen zakres działań. W kameralnym klimacie sali restauracyjnej przygotowujemy stypy z profesjonalną obsługą kelnerską oraz uznanym cateringiem. Taka forma uroczystości rodzinnej jest cenioną alternatywą przyjmowania gości żałobnych w domu.

Na stypach zapewniamy naszym Klientom:

  • klimatyzowaną, przestronną salę do przyjęć okolicznościowych,
  • bogaty wybór dań z menu lub menu ustalanie indywidualnie,
  • salę na ustalony wcześniej czas do Państwa dyspozycji.

Stypa to forma uczczenia pamięci o zmarłych i również w tych chwilach możemy Państwu towarzyszyć jako organizatorzy oraz obsługa przyjęcia. Zapewniamy fachową kadrę z odpowiednim doświadczeniem.

Kameralne lub większe stypy – propozycja naszego Centrum Pogrzebowego

Zależnie od planowanej liczby gości ustalamy indywidualne wytyczne odnośnie każdej stypy, aby sprostać Państwa oczekiwaniom w każdej kwestii, także pod względem przeznaczonego na ten cel budżetu. Współpraca z zaufanymi firmami sprawia, że możemy zapewnić korzystne warunki zarówno na niewielkie rodzinne spotkania, jak też wspólne przybycie znacznej liczby gości.

Przejmujemy na siebie wszelkie działania logistyczne, informując Państwa na życzenie o przebiegu działań lub odciążając Państwa całkowicie od tych kwestii. Spokojna oraz nastrojowa atmosfera to efekt prawidłowo prowadzonych przygotowań – w efekcie każdy moment stypy jest odpowiednio dopracowany, a Państwo możecie skupić się na jej przebiegu i docenić rezultaty.

Organizujemy stypy w Białymstoku, warto nam zaufać

Klienci z Białegostoku oraz okolic wybierają nas wielokrotnie poprzez polecenia, natomiast jeżeli Państwo nie korzystaliście wcześniej z usług Centrum Pogrzebowego Szmurło, z przyjemnością przedstawimy szczegóły współpracy w kwestii zorganizowania stypy lub całościowej obsługi pogrzebu.

TOP