Przy naszym Centrum Pogrzebowym w Karakulach możecie Państwo zobaczyć wystawę liczącą 100 różnych pomników

Potrzeby Klienta są dla nas priorytetem, dlatego przed zrealizowaniem zlecenia często spędzamy długie godziny na przygotowaniu projektu pomnika, aż do momentu całkowitej aprobaty Zleceniodawcę. Wykonanie projektu rozwiewa wszelkie wątpliwości co do doboru i łączenia ze sobą różnych rodzajów granitu, a także do proporcji nagrobka, co jest trudne do wyobrażenia bez zwizualizowania na monitorze.

Wykonanie projektu jest bezpłatne.
Poniżej przedstawiamy Państwu kilka projektów oraz ich realizacje na cmentarzu.

W sprzedaży posiadamy galanterię nagrobną, dzięki której nawet najtańszy pomnik może wyglądać na jedyny w swoim rodzaju. W naszej ofercie znajdziecie Państwo krzyże, aplikacje nagrobne (piety, wizerunki), lampiony, wazony, ławki, podstawki pod znicze i wiele innych.

Najczęściej płyty nagrobne posiadają imię i nazwisko, datę urodzenia oraz datę śmierci osoby zmarłej. Niektóre pomniki zawierają również fotografię zmarłego. Fotografia nagrobkowa na ceramice to jeden z najbardziej odpowiednich elementów, który pomaga w godny sposób uhonorować pamięć o bliskim zmarłym oraz zapewnić utrwalenie jego postaci taką, jaką wszyscy znali i kochali za życia. Co bardzo istotne, nadaje nagrobkowi osobistego charakteru.

Galanteria nagrobna na pogrzeb Białystok

Poniżej przedstawiamy Państwu rodzaje czcionek, stosowanych na naszych nagrobkach. Do wyboru mają Państwo litery piaskowane w kamieniu lub litery wykonane z brązu albo stali nierdzewnej, które są mocowane do tablicy nagrobnej.

Liternictwo nagrobne na pomniki Białystok

Oferujemy Państwu ponad 100 gotowych wzorów – nagrobków o klasycznych, tradycyjnych liniach obrobienia, jak i najnowocześniejszych wzorów. Aby ułatwić wybór, stworzyliśmy największa wystawę pomników w regionie Białegostoku.

W ramach współpracy:

  • pomożemy Państwu dobrać zarówno materiał, jak i jego obrobienie,
  • dostosujemy wysokości do pomników znajdujących się w pobliżu,
  • pomożemy dobrać rodzaj obłożenia pomnika.

Zależy nam na tym, aby wszystko stworzyło idealną całość.

Szeroka gama pomników – optymalne rozwiązania

Oferujemy Państwu nagrobki w różnych zakresach cenowych, dostosowanych do możliwości finansowych każdego Klienta. Na naszej wystawie znajdziecie Państwo szeroką gamę pomników pojedynczych, podwójnych a także większych.

Wykonujemy pomniki z kamieni naturalnych według własnych wzorów oraz na indywidualne zamówienie. Wszystkie pomniki wykonane są z najwyższej jakości materiałów importowanych z całego świata. Oferujemy materiały o różnorodnej kolorystyce, strukturze i wykończeniu.

Układanie polbruku, kostki granitowej, kamienia palonego

Utwardzona powierzchnia wokół pomnika stanowi dopełnienie całości, a komponując się z samym pomnikiem daje wrażenie spójności projektu. Dostępne warianty takiego rozwiązania to:

  • pomożemy Państwu dobrać zarówno materiał, jak i jego obrobienie,
  • dostosujemy wysokości do pomników znajdujących się w pobliżu,
  • pomożemy dobrać rodzaj obłożenia pomnika.

Korzystamy w wysokiej klasy kruszyw oraz surowców, aby zapewnić trwałość każdej wykonanej realizacji.

Nasza propozycja związana z pomnikami i nagrobkami w pobliżu Białegostoku

W celu zapoznania się z ofertą pomników zapraszamy do osobistego obejrzenia naszej wystawy nagrobków.

Klientom organizujących pogrzeb w naszych zakładach pogrzebowych udzielamy rabatu na pomnik.

Punkt sprzedaży znajduje się w Karakulach k/Białegostoku przy ul. Kościelnej (obok cmentarza miejskiego).

TOP