Dom pogrzebowy i krematorium w Karakulach

Miejsce do organizacji styp Białystok

Dom Pogrzebowy i Krematorium w jest największym domem pogrzebowym we wschodniej części Polski i jednym z największych tego typu obiektów w kraju.

Wyposażony jest w dwie obszerne kaplice o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Wszystko zaprojektowane jest tak aby żałobnicy czuli się jak najbardziej komfortowo. Jak w każdym naszym punkcie oferujemy również kawiarnię, gdzie przybyli na pogrzeb goście mogą chwile usiąść i porozmawiać. Dużym atutem jest lokalizacja- dom pogrzebowy graniczy z bramą nowego cmentarza miejskiego.

Najważniejsza dla nas kompleksowość wykonywanych usług, budynek w Karakulach jest tego przykładem. Wyposażony jest nie tylko w kaplice pogrzebowe ale również w salę restauracyjną oraz piec kremacyjny. Dzięki temu rodziny osób zmarłych mają możliwość zamówienia wszystkich usług związanych z uroczystością pogrzebową w jednym miejscu.

Dom pogrzebowy w Karakulach ma charakter w pełni ekumeniczny, w naszych kaplicach jesteśmy w stanie zorganizować pogrzeb we wszystkich obrządkach religijnych oraz świeckich.

TOP