Usługi po pogrzebie

Dopisywanie liter na cmentarzu

 

Po zakończonej uroczystości pogrzebowej na barkach rodziny pozostaje wiele spraw do uporządkowania. Wiemy, że trudne jest znalezienie doświadczonego fachowca, który z należytą starannością i bez obawy zniszczenia pomnika wykona napis.

Także w tej kwestii wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom. Za Państwa uprzednią zgodą, nasz doświadczony liternik skontaktuje się z Państwem w celu dokonania bezpłatnej wyceny dopisania liter na pomniku. Napisy wykonujemy bezpośrednio na cmentarzu, bez zdejmowania tablicy ani jakiejkolwiek ingerencji w nagrobek.

Tymczasowa obudowa grobu

Wybór odpowiedniego nagrobka jest często bardzo czasochłonny, do tego montaż nie zawsze jest możliwy ze względu na porę roku lub z powodu czasu oczekiwania na wykonanie pomnika w firmie kamieniarskiej.

Wychodzimy więc z propozycją ustawienia na miejscu pochówku tymczasowej drewnianej obudowy grobu. Dzięki temu, do czasu ustawienia kamiennego pomnika, miejsce grzebalne sprawia wrażenie należycie uporządkowanego.

Sprzątanie i opieka nad grobami

 

Dbanie o miejsce pochówku jest nie tylko wpisane w naszą tradycję ale przede wszystkim jest wyrazem szacunku wobec naszych najbliższych, którzy odeszli. Wiemy, że przy trudnościach życia codziennego często nie łatwo jest utrzymać miejsce spoczynku w idealnym porządku; wychodzimy więc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferujemy całoroczną, kompleksową opiekę nad grobami.

Współpraca może przybierać różne formy- od jednorazowej akcji sprzątania aż po całoroczną opiekę nad grobem.

Zajmujemy się kompleksowym myciem pomnika, usuwaniem chwastów, naprawą napisów na tablicy nagrobnej, naprawą wszelakich usterek, ułożeniem kostki brukowej wokół nagrobka, ustawieniem ławeczki oraz wszystkim tym co Państwo nam zlecą.

Po każdym uprzątnięciu wyślemy do Państwa dokumentację fotograficzną stanu nagrobka „przed” i „po” wykonaniu naszej usługi, ustawimy nowe znicze oraz kompozycję nagrobną. Wybór kwiatów oraz zniczy na nagrobek również jesteśmy w stanie ustalić z państwem za pośrednictwem poczty email.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, cennik oraz szczegóły współpracy otrzymają Państwo w naszych biurach lub za pomocą poczty email.

Kontakt: 85 745 33 47 lub za pośrednictwem poczty email: biuro@centrum-pogrzebowe.pl

Fotografie na porcelanie

Fotoceramika nagrobkowa to wizerunek wydrukowany na płycie ceramicznej, która jest następnie utwardzana w bardzo wysokiej temperaturze, co sprawia, że obraz jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Dzięki temu, fotoceramika nagrobkowa jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą zachować pamięć o swoich bliskich na długi czas.

Oferujemy Państwu szeroki wybór różnych wzorów i rozmiarów fotoceramiki nagrobkowej, dzięki czemu każdy klient może znaleźć idealny produkt. Zamówienie fotografii oferujemy w każdym z naszych biur.

Pomniki granitowe

Kompleksowość usług i pomoc w trudnym czasie Rodzinie, która przechodzi przez ciężki czas, zobowiązuje nas do aktywności również w obszarze kamieniarstwa.

Centrum Pogrzebowe Szmurło od wielu lat współpracuje z firmą Paleo Kamieniarstwo. Jest to zakład kamieniarski z doświadczeniem w budowaniu nagrobków.

Firma Paleo mieści się w budynku zakładu pogrzebowego i krematorium w Karakulach. Specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji pomników granitowych.

Kamieniarstwo Paleo oferuje Państwu dużą wystawę gotowych pomników, szeroki wybór akcesoriów nagrobnych – krzyży, wizerunków, ławeczek itp, fachowe doradztwo oraz solidny montaż z wieloletnią gwarancją.

Kamieniarstwo PALEO

Łukasz Szmurło
ul. Kościelna 3
16-030 Karakule
tel: 694 305 790

Organizacja pogrzebu krok po kroku

Gdy odchodzi ktoś bliski

Pogrzeb i jego organizacja

Obiad żałobny

Usługi po pogrzebie

Zadzwoń do nas 85 654 00 01